Mezinárodní skupina S&T je vedoucím dodavatelem ucelených IT služeb ve střední a východní Evropě. O klienty v 25 zemích pečuje 4000 odborníků s mnohaletými zkušenostmi. Hlavní činností S&T je IT poradenství, návrhy, vývoj a implementace IT řešení, procesů a systémů.

S&T CZ s.r.o. je vedoucí systémový integrátor a dodavatel informačních technologií v České republice, člen mezinárodní skupiny S&T.
S&T CZ s.r.o. se specializuje na řešení a služby pro střední a větší organizace a státní správu. Těžištěm činnosti jsou dodávky podnikových informačních systémů, business inteligence, sofistikovaných řešení v oblasti technické infrastruktury ICT a širokého portfolia souvisejících služeb a servisní podpory.

Systémový Specialista Nagios/Zabbix

Tým zabývající se infrastrukturními projekty a správou datových center zákazníků mezi sebe hledá nového kolegu se zkušenostmi v oblasti monitoringu.

Náplň práce:

• Realizace projektů v oblasti monitoringu
• Zaměření na open source nástroje (Nagios, Zabbix apod.)
• Práce zahrnují celý životní cyklus projektu tj. přípravu návrhu, implementaci, úpravy a optimalizace, podporu
• Oblast monitoringu pokryje cca ½ - ¾ pracovní doby, ve zbylé části využití do dalších oblastí dle znalostí

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• Praxe min. 4 roky na úrovni implementace a podpory produktů buď Nagios nebo Zabbix tj. schopnost připravit návrh monitoringu, provést instalaci, nastavení monitorovaných hodnot, konfiguraci notifikačních skupin apod.
• Zkušenost s řešením vizuální stránky monitoringu (mapové podklady, agregace služeb apod.)
• Dále znalost PerL, Bash pro vytváření a úpravu skriptů
• Komunikativní znalost AJ
• ŘP skupiny B

Nabízíme:

• Pracovní smlouvu na plný úvazek
• Flexibilní pracovní dobu
• Výborné mzdové ohodnocení s motivačním bonusem za výsledky
• 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna (Sick days)
• Další zaměstnanecké benefity jako např. stravenky, Multisport karta za 330 Kč/měsíčně, výhodný program soukromých SIM karet, výuka anglického jazyka, vzdělávání/školení, jednorázový příspěvek na dopravu, pracovní výročí v podobě mimořádného volna.

• Místo výkonu práce – Plzeň
• Nástup dohodou – leden/únor 2019

Informace o pozici

Místo pracoviště

Slovanská alej 2182/30, 326 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

S&T CZ s.r.o.

Kontakt

Aneta Ranochová
Na strži 1702/65
140 00  Praha-Krč
Česká republika
Telefon: +420 737 217 202