Mezinárodní skupina S&T je vedoucím dodavatelem ucelených IT služeb ve střední a východní Evropě. O klienty v 25 zemích pečuje 4000 odborníků s mnohaletými zkušenostmi. Hlavní činností S&T je IT poradenství, návrhy, vývoj a implementace IT řešení, procesů a systémů.

S&T CZ s.r.o. je vedoucí systémový integrátor a dodavatel informačních technologií v České republice, člen mezinárodní skupiny S&T.
S&T CZ s.r.o. se specializuje na řešení a služby pro střední a větší organizace a státní správu. Těžištěm činnosti jsou dodávky podnikových informačních systémů, business inteligence, sofistikovaných řešení v oblasti technické infrastruktury ICT a širokého portfolia souvisejících služeb a servisní podpory.

Administrativní výpomoc v účetním oddělení

Administrativní výpomoc - pravidelná brigáda

Hledáme administrativní výpomoc k nám do účetního oddělení v Praze 4.

Náplň práce:

- Rozesílání faktur k odsouhlasení
- Urgování
- Jednoduché účetní práce
- Další administrativa

Požadujeme:

- spolehlivou a pečlivou osobu
- výhodou je předchozí zkušenost v administrativě
- nutnost být k dispozici 5 dní v měsíci - jedná se o poslední 3 pracovní dny v měsíci a 2 první pracovní dny v měsíci

Nabízíme:

- Práci ve skvělém kolektivu
- Pravidelný přivýdělek
- Práce na DPP
- Hodinová sazba dohodou

- Nástup: ihned/dohodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na strži 1702/65, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 24. 4. 2019 do 31. 12. 2019

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

S&T CZ s.r.o.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Kontakt

Lucie Štičková
Na Strži 1702/65
140 00  Praha-Pankrác
Česká republika
Telefon: 296 538 168